En dan laat ik nog een kaart zien vandaag.
Ik was even in de war met de dagen dacht dat ik nog een dag had voor de uitdaging van DCL
Niet dus, vandaar een tweede post op deze dag, de eerste is overigens nog niet eens te zien in de leeslijst zag ik.
Ik heb de schelp van MD gebruikt en daarop allemaal knoopjes (die ik al jaren heb) in de vorm van flip flops/slippers geplakt.
Het zonnetje uitgestanst en een puffy tekst sticker er op geplakt.
Het zonnetje uitgestanst en een puffy tekst sticker er op geplakt.
Fijne dag!
groetjes van Ank
Ook deze is superleuk! Dat dat knoopjes zijn! Ik dacht stansjes, maar mooi zo op de schelp! Als stansjes waren ze bewerkelijk geweest. Leuk dat je ze kon gebruiken. En dat je nog een kaart instuurde voor onze challenge. Fijn weekend!
BeantwoordenVerwijderenSuper toffe kaart Ank, wat een leuk idee met de slippertjes rond de zon..., echt zomers. Bedankt voor het meedoen met DCL. Groetjes Ellen
BeantwoordenVerwijderenOh wat gaaf deze!! Zo leuk met die slippers.
BeantwoordenVerwijderenGroeten van Femminde
Wat een gave slippers! Heel leuke kaart. die ondergrond van de schelp heb je leuk bedacht.
BeantwoordenVerwijderenOoh wat een superleuke zomerse kaart Ank. Wat leuk de knoopjes in de vorm van deze mooie slippertjes. Echt zomers.. mooi in het rond. Groeten Trijntje
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje met de schelp en de leuke slippertjes erop
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Wat een geweldige kaart !!!!
BeantwoordenVerwijderenWat een leuke zomerse kaartjes heb je gemaakt met de ijsjes en flip flops.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes van Marian.
Deze zomerse kaart is ook heel leuk, grappig die badslippers op die grote schelp. Leuke manier om die knoopjes te gebruiken.
BeantwoordenVerwijderenLieve groetjes Miranda
Superleuk met al die slippertjes!
BeantwoordenVerwijderenDàt zijn leuke knoopjes zeg. Heel zomers, deze kaart, waarbij ik de basis, de grote schelp erg leuk vind.
BeantwoordenVerwijderenWat een super leuke kaart met al die flip-flops. Echt zomer!
BeantwoordenVerwijderenOok je kaart met de ijsjes vind ik erg mooi geworden.
Groetjes van Henriët
Wat een leuk idee om op de schelp deze leuke knopjes op te plakken. Echt een leuke zomerse kaart, groetjes Anna
BeantwoordenVerwijderen