Welkom op mijn blog, kijk gerust even rond naar alle dingen die ik heb gemaakt. Met een reactie maak je me helemaal blij! Veel kijkplezier en inspiratie!





zaterdag 28 juni 2025

Holland

 


Bij DCL vragen ze een kaart met een kader erop en daarin tekst als een achtergrond.
Nu weet ik niet of ik aan de criteria heb voldaan want ik heb het kader (niet verhoogd) op de hele voorkant van de kaart geplakt en de tekst ge-embost en niet gestempeld.
Oorspronkelijk wilde ik 'Groetjes uit Holland' inkleuren maar het is zo verschrikkelijk lastig om dat netjes te doen dat ik het maar bij Holland alleen heb gelaten.
Verder wat bijpassende 3d plaatjes uitgeknipt.

Fijne dag!
groetjes van Ank



8 opmerkingen:

Eri zei

Goh, daar zou ik nu helemaal niet aan gedacht hebben; een embossing tekst achtergrond. Het is een leuke Hollandse kaart geworden.
Groetjes, Eri

Diny zei

Wat een prachtig Hollands kaartje Ank!
Groetjes Diny

bolletjelucky.blogspot.com zei

Een leuke, frisse "Hollandse" kaart Ank. Leuk idee die geëmboste tekst.
Lieve groetjes Miranda

Freubelmina zei

Geen idee of je aan de opdracht voldoet ik weet wel dat ik dit een hele leuke kaart vind in het Hollandse thema!

Angélique zei

Een heel leuke kaart in onze nationale driekleur en met de tulpen, onze trots.

GerJanne zei

Wat een leuk idee om te embossen. En als ik het zo lees staat er alleen tekst, toch? Niet hoe je die tekst aanbrengt.
Het is een heel leuk en echt Hollands kaartje!

Daphne zei

Haha, nee ik weet ook niet of je het goed hebt gedaan om mee te kunnen doen aan de challenge, maar het is wel héél erg leuk en origineel bedacht/gemaakt vind ik.
Kan je niet "groeten uit" stempelen en uitknippen en erboven plakken?
Het is een mooie, leuke, echte Holland kaart.

Marjan zei

Het mag ook zo, er is een uitsnede en dus een kader voor de tekst, dat het verhoogd moet zijn heb ik niet in de opdracht gezet, dus prima hoor, Ank! Leuk dat je koos voor embossing als tekst en voor een Hollands thema, het rood maken van een stukje tekst is zeker een precies werkje, dus begrijp dat je dit al wel genoeg vond. Echt een heel leuke kaart is het zo! Fijn dat je weer meedoet met DCL!